Kavmax Pendik Duşakabin

Duşakabin, Ucuz Duşakabin , Cam Duşakabin , Lüx Duşakabin , Duşakabin tamir , Duşakabin Montaj , Duşakabin Servis , Mika Duşakabin , Kartal Duşakabin , Tuzla Duşakabin , Maltepe Duşakabin , Pendik Duşakabin , Compact Duşakabin , Kadıköy Duşakabin , Ataşehir Duşakabin , Bostancı Duşakabin , Küçükyalı Duşakabin , Sancaktepe Duşakabin , Kurtköy Duşakabin , Gebze Duşakabin , Darıca Duşakabin , Çayırova Duşakabin , Beykoz Duşakabin , Şile Duşakabin , Çekmeköy Duşakabin , Ümraniye Duşakabin , Üsküdar Duşakabin , Gold profil Duşakabin , Siyah Profil Duşakabin , Bronz Profil Duşakabin , Füme Cam Duşakabin , Desenli Duşakabin , Reflekte Duşakabin , Askı Sistem Duşakabin , Özel Ölçü Duşakabin , Katlanır Kapı Duşakabin , Duşakabin Yetkili Servis ,

Güzelyalı Duşakabin Modelleri ve Fiyatları

Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Duşakabin Arayanların Tam Aradığı Duşakabin Modelleri Kavmax Güzelyalı Duşakabin ’de 

Her Banyo ölçüsüne uygun Duşakabin modelleri üreten Kavmax Güzelyalı Duşakabin , Müşteri talebine göre banyosuna uygun özel ölçüde duşakabin imalatı yapmaktadır. 

Kare, Oval, Dikdörtgen, Ön Cephe ve Özel Ölçü Her Model de Cam Duşakabin çeşitlerini internet sitemizden inceleyebilirsiniz. Beğenmiş olduğunuz modeli İster Online, İsterseniz de telefonda sipariş edebilirsiniz. Ürünler Hakkında Merak ettiğiniz tüm detaylı bilgiler Ürün sayfası ‘nda verilmektedir. Ürün Özellikleri ve Ürün Ölçülerini inceleyerek Banyonuza En uygun Duşakabin tercihinizi yapabilirsiniz.

Daha geniş bilgi ve Servis için  Kavmax Güzelyalı Duşakabin 0542 396 83 97 Whatsapp Müşteri danışma hattına mesaj atmanız yeterlidir.

Duşakabin bakımı nasıl yapılır? 4 tatlı kaşığı limon tuzu ile 1 su bardağı suyu karıştırın. Hazırladığınız karışımı limon tuzu eriyene kadar sprey şişesinde güzelce çalkalayın. Limon tuzlu suyunuzu cam silme deterjanları gibi kullanabilirsiniz. Son olarak duşakabini duru suyla durulayın ve kuru bezle leke kalmayacak şekilde silin.

Hangi duşakabin daha kullanışlı olur? Banyo yaparken kıl tüy gider yerini çok fazla tıkıyor ve sürekli gider yerine müdahale edilmesi gerekiyor durumdaysa teknesiz duşakabin daha kullanışlı olur. Binanızın genel gider hatların da problem varsa ve su duş alanı içerisinde birikme yapıyorsa, teknesiz ve geniş giderli olarak yaptırmanız daha faydalı olacaktır.

Daha geniş bilgi ve Servis için  Kavmax Güzelyalı Duşakabin 0542 396 83 97 Whatsapp Müşteri danışma hattına mesaj atmanız yeterlidir.