Kavmax Pendik Duşakabin

Duşakabin, Ucuz Duşakabin , Cam Duşakabin , Lüx Duşakabin , Duşakabin tamir , Duşakabin Montaj , Duşakabin Servis , Mika Duşakabin , Kartal Duşakabin , Tuzla Duşakabin , Maltepe Duşakabin , Pendik Duşakabin , Compact Duşakabin , Kadıköy Duşakabin , Ataşehir Duşakabin , Bostancı Duşakabin , Küçükyalı Duşakabin , Sancaktepe Duşakabin , Kurtköy Duşakabin , Gebze Duşakabin , Darıca Duşakabin , Çayırova Duşakabin , Beykoz Duşakabin , Şile Duşakabin , Çekmeköy Duşakabin , Ümraniye Duşakabin , Üsküdar Duşakabin , Gold profil Duşakabin , Siyah Profil Duşakabin , Bronz Profil Duşakabin , Füme Cam Duşakabin , Desenli Duşakabin , Reflekte Duşakabin , Askı Sistem Duşakabin , Özel Ölçü Duşakabin , Katlanır Kapı Duşakabin , Duşakabin Yetkili Servis ,

Kartal Duşakabin Modelleri ve Fiyatları

Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Duşakabin Arayanların Tam Aradığı Duşakabin Modelleri Kavmax Kartal Duşakabin ’de 

Her Banyo ölçüsüne uygun Duşakabin modelleri üreten Kavmax Kartal Duşakabin , Müşteri talebine göre banyosuna uygun özel ölçüde duşakabin imalatı yapmaktadır.

Kare, Oval, Dikdörtgen ve Özel Ölçü Her Modelde Cam Duşakabin çeşitlerini internet sitemizden inceleyebilirsiniz. Beğenmiş olduğunuz modeli İster Online , İsterseniz de telefonda sipariş edebilirsiniz. Ürünler Hakkında Merak ettiğiniz tüm detaylı bilgiler Ürün sayfası‘nda verilmektedir.Ürün Özellikleri ve Ürün Ölçülerini inceleyerek Banyonuza En uygun Duşakabin tercihinizi yapabilirsiniz.

Daha geniş bilgi ve Servis için  Kavmax Kartal Duşakabin 0542 396 83 97 Whatsapp Müşteri danışma hattına mesaj atmanız yeterlidir.

Duşakabin Altına Mermer Şart mı? Mermer ölçüsü 3 cm yüksekliğinde 5 cm genişliğinde duşakabin uzunluğunda kesilmektedir. Duşakabinin altına mermer koymak şart değildir. Zemine montaj yapılmaktadır. Mermer sadece suyun silikona değmesini engellemek ve silikonun daha uzun ömürlü olmasını sağlamak için tercih edilmektedir.

Duşakabin bakımı nasıl yapılır? 4 tatlı kaşığı limon tuzu ile 1 su bardağı suyu karıştırın. Hazırladığınız karışımı limon tuzu eriyene kadar sprey şişesinde güzelce çalkalayın. Limon tuzlu suyunuzu cam silme deterjanları gibi kullanabilirsiniz. Son olarak duşakabini duru suyla durulayın ve kuru bezle leke kalmayacak şekilde silin.

Daha geniş bilgi ve Servis için  Kavmax Kartal Duşakabin 0542 396 83 97 Whatsapp Müşteri danışma hattına mesaj atmanız yeterlidir.